Polityka prywatności

Serwery używane przez Muvok.com nie służą skrytemu rozpoznawaniu adresów mailowych Użytkowników.

Baza danych Muvok.com gromadzi wyłącznie te adresy mailowe, które zostały nam przekazane przez Użytkowników drogą elektroniczną w trakcie rejestracji. Chronimy je nie podając ich do publicznej wiadomości.

Zobowiązujemy się przekazywać na podane adresy Użytkowników wszelkie wiadomości/listy elektroniczne, jakie zostaną do nich skierowane za pośrednictwem Muvok.com bez ingerowania lub zapoznawania ich treści. Nie odpowiadamy również za treść i charakter wiadomości i listów elektronicznych wysyłanych przez Użytkowników za pośrednictwem Muvok.com do Autorów posiadających swoje Witryny zarejestrowane w Muvok.com .

Dane o adresach mailowych zarejestrowanych Użytkowników są przez nas także wykorzystywane do lepszej komunikacji z naszymi Użytkownikami, którym chcemy składać sensowne propozycje. Może się zdarzyć, że w tym celu takie dane będą przekazane innemu partnerowi, który mógłby złożyć naszym Użytkownikom ofertę, propozycję handlową czy poinformować o jakimś wydarzeniu.

W każdym przypadku szanujemy jednak prawo Użytkowników do otrzymywania wyłącznie takich informacji, jakie sami chcielibyśmy dostawać korzystając z Usług Muvok.com.

Nie współpracujemy z żadnymi organizacjami reklamowymi i nie sprzedajemy żadnych danych adresowych dla użytku komercyjnego osób trzecich.

Pliki cookie są przez nas wykorzystywane wyłącznie do śledzenia preferencji naszych Gości, np. informacji z jakiego kraju pochodzą, a narzędzia tej analizy pochodzą z Google Analitics.

Naruszenia zasad Polityki Prywatności wynikają z naruszenia zasad

Regulaminu Serwisu

W przypadku podejrzenia naruszenia Prywatności

Zgłoś Nadużycie